X
تبلیغات
غزه در آتش و خون

غزه در آتش و خون

پیروزی مردم غزه و لبنان را ناشی از گسترش فرهنگ مقاومت در منطقه دانست. این مقاومت توطئه‌های آمریکا و اسراییل را در منطقه با شکست مواجه کرد.
موسوی افزود: روابط خوب دو کشور ایران و سوریه و حمایت آنان از مقاومت از مهمترین سیاستهای استراتژیک دمشق و تهران است.
وی روابط ایران و سوریه را در حال گسترش توصیف کرد و گفت: روزهای آینده هیاتهای سوری به ایران سفر خواهند کرد.
موسوی به شرکت محمد ناجی عطری نخست وزیر سوریه در کمیسیون عالی مشترک دو کشور، شرکت محمود الابرش رییس مجلس برای شرکت در سمینار حمایت از مردم فلسطین و سفر عبدالله الاحمر جانشین دبیرکل حزب بعث به ایران به دعوت جمعیت موتلفه اسلامی اشاره کرد.
به گفته سفیر ایران در سوریه، غیاث برکات وزیر آموزش عالی سوریه نیز به دعوت همتای ایرانی خود برای تشکیل اولین جلسه هیات امنای دانشگاه فارابی راهی ایران می‌شود.
العطار نیز با اشاره به روابط رو به توسعه دو کشور ابراز امیدواری کرد که روابط فرهنگی به سطح روابط سیاسی ارتقا یابد.
وی تاکید کرد که ایران به علت مواضع اصولی خود در قلب مردم و مقامات سوریه جای دارد و بدین علت همه تلاشهای دشمنان برای ایجاد شکاف بین دو کشور تاکنون با شکست مواجه شده است.
به گفته العطار، دو کشور دارای روابط راهبردی بوده و با آگاهی کامل نسبت به امور مانع از تحقق توطئه‌های دشمنان می‌شوند.
وی با اشاره به سفر هفته آینده عطری به ایران آن را یکی از نشانه‌های استحکام روابط دو کشور دانست و نسبت به گسترش این روابط در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ابراز امیدواری کرد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۶/۱۲/۱۳۸۷ساعت ۲۲:۰۸ توسط مهدی شیخ زاده دسته : نظر(0)

بر اساس يک نظر سنجي : بيشتر صهيونيست ها از نتايج جنگ غزه ابراز سرافکندگي مي کنند

یک نظر سنجی در داخلی رژیم صهیونیستی نشان می دهد که 77 درصد از صهیونیست ها از آزادی گلعاد شالیت در برابر آزادی فهرست اسرای اعلام شده از سوی حماس موافق هستند .
در مورد نتایج انتخابات صهیونیست ها نیز بر اساس این نظر سنجی تنها 17 درصد نسبت به آن اعلام رضایت کرده اند و 43 درصد نیز نسبت به آن ابراز نارضایتی کرده اند.
90 درصد از شرکت کنندگان در این نظر سنجی گفته اند که در صورت تکرار انتخابات دوباره به همان حزب قبلی و مورد نظر خود رای خواهند داد .
این نظر سنجی نشان می دهد در صورت تکرار انتخابات فاصله اندک میان حزب کادیما و لیکود دوباره حفظ خواهد شد .
بر اساس این نظر سنجی بیشتر صهیونیست ها در مورد جنگ غزه و عدم آزادی شالیت آن هم بعد از گذشت بیش از یک ماه از آن، ابراز سرافکندگی و ناکامی کرده اند .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۶/۱۲/۱۳۸۷ساعت ۲۲:۰۶ توسط مهدی شیخ زاده دسته : نظر(0)

نشست قاهره در 25 فوريه جهت مقابله با نشست غزه در تهران است

پایگاه مقاومت - نشست هفته آینده در قاهره جهت مقابله با نشست تهران و همسویی با اهداف رژیم صهیونیستی تدارک دیده شده است و هیچگونه دست آوردی نخواهد داشت , در همین راستا رهبران حماس در نشست تهران شرکت می کنند .. 

بقیه در ادامه متن ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۶/۱۲/۱۳۸۷ساعت ۲۲:۰۵ توسط مهدی شیخ زاده دسته : نظر(0)

مراسم اسکار و تبليغات جديد صهيونيست‌ها!

باید بدانیم که مراسم اسکار صرفا تقدیر از سینماگران نیست بلکه سکویی برای ترویج انحرافات ساخته و پرداخته صهیونیست ها به جوامع روبه رشد و نفوذ آنها در باورهای دینی و اعتقادی مردم با باورهای مختلف است. بهتر است به این رویداد هشیارانه تر نگاه کنیم. 

بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۶/۱۲/۱۳۸۷ساعت ۲۲:۰۳ توسط مهدی شیخ زاده دسته : نظر(0)

اختلاف شديد نتانياهو و ليوني

پایگاه مقاومت - بنیامین نتانیاهو که مامور تشکیل کابینه در اسراییل شده است نتوانست تسیپی لیونی را برای پیوستن به دولت آینده متقاعد سازد.
به گزارش شبکه تلویزیونی فرانسه، بنیامین نتانیاهو رهبر حزب تندرو لیکود که از سوی شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی مامور تشکیل کابینه ائتلافی جدید شده است، نتوانست تسیپی لیونی رهبر حزب میانه رو کادیما را متقاعد کند به دولت ائتلاف اینده ملحق شود زیرا آنها درمورد روند صلح خاورمیانه با شدت با یکدیگر دچار اختلاف هستند.
لیونی پس از دیدار یکشنبه شب با نتانیاهو ضمن اشاره به اینکه به هیچگونه توافقی دست نیافته‌اند افزود: اختلاف نظرهای زیادی بین دو طرف وجود دارد و باید ابتدا این مساله را روشن کنیم که می‌توان به یک مسیر مشترک دست یافت .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۶/۱۲/۱۳۸۷ساعت ۲۲:۰۲ توسط مهدی شیخ زاده دسته : نظر(0)